Medienos gaminiai

2000 m. įmonė įsigijo šalia Vilkaviškio esančias nebaigtas statyti didžiules buvusio kolūkio dirbtuves, kuriose buvo įrengta lentpjūvė. Vėliau ji buvo modernizuota. Pastatyta automatinė rąstų padavimo linija su skenavimo ir rūšiavimo įrenginiu. Sumontuotos plačiajuostės rąstų pjovimo staklės.

2003 m. įmonė įsigijo našią medienos defektų išpjaustymo, optimizavimo ir rūšiavimo liniją.

2004 m. įmonė rekonstravo esamą katilinę ir pradėjo eksploatuoti 1 MGW galingumo katilinę. Tais pačiais metais investuota į modernias konvekcines, iki galo automatizuotas medienos džiovyklas.

2005 m. rudenį, laimėjus konkursą pagal VUI (vietinių užimtumo iniciatyvų) projektą, buvo gautos lėšos medienos keturpusio obliavimo ir išilginio sudūrimo linijos įrengimui. Sukurta papildomų 10 darbo vietų.

Įmonės partneriai yra Miškų urėdijos, privačių miškų savininkai, medžio apdirbimo įmonės, baldinės plokštės iš medžio masyvo gamintojai,bei įvairius baldus gaminančios įmonės Lietuvoje bei užsienyje.

Įmonė ieško glaudžių bendradarbiavimo ryšių su baldų gamintojais, medžio apdirbimo įmonėmis, beržo rąstų bei kitokios medienos tiekėjų.